gunerkan.com.tr müşterilerine, proje başlangıcından sonuna kadar değil! İnternetten telefonlarını çaldırıp iş yaptırıncaya kadar hizmet veriyor. Üstelik bunu çok uygun fiyatlarla yapıyor..

Vektörel, sıradışı tasarımlarla tanışın..

Onlarca çalışanı olan çok büyük bir firma değil, işini çok sevip aşkla tasarım yapan bir firmayız. Özgünüz, emekçiyiz, yenilikçiyiz, çözüm odaklıyız, sıradışıyız..

Web tasarımınız ya da mobil tasarımınız ile müşteriler nezdinde farkındalık yaratmak, kimliğinize yakışır bir kurumsal web sayfası ile rakiplerinize fark atmak mı istiyorsunuz?

O halde yeni Türk Ticaret Kanunu’na uygun, SEO uyumlu web tasarımlarınız için, işletim sistemi fark etmeksizin mobil cihazınıza ve tabletinize uygun mobil tasarımlarınız (responsive) için İzmir'de gunerkan.com.tr mobil yazılım bu olanakları sizler için sağlıyor ve profesyonel bir biçimde sizlere sunuyor.

Bütün hayal gücü ve olanaklarını sizlerin günümüz şartlarına uygun, eşsiz bir tasarıma sahip olmanız için seferber eden gunerkan.com.tr, sektörünüzde yerinizi almanız ve bu yerinizi sağlamlaştırmanız başta olmak üzere sizi başarı ve kalıcılığa götürecek daha birçok konuda sizler için tasarlıyor, sizler için üretiyor!

gunerkan.com.tr web sitenize başlarken, isterseniz domaininizi (alan adınızı) istediğiniz alan adı sağlayan firmadan (Godaddy veya Türkiye'de isim tescil) sizin üzerinize kayıt ettiriyor.

Google Adwords olmazsa olmaz. Siteniz yeni ve reklama ihtiyacı var. 100 TL'lik hediye Google Adwords Kuponunuzu istediğiniz an ve saatte gunerkan.com.tr tarafından hesabınıza uygulanıyor. Ayrıca reklam için gerekli anahtar kelime seçimini yapıp yüzde yüz reklam optimizasyonunuz sağlanıyor. Tabiki hesabınız, direk Google'dan sizin üzerinize oluşturuluyor, aracı hiçbir firmaya komisyon ödemiyorsunuz. Dilediğiniz tıklama başına birim maliyeti ve günlük bütçenizi kendiniz ayarlayabiliyorsunz.

Google Analytics kaydınız yapılıyor. Bu sayede sitenize gelen ziyaretçilerin davranışını gözlemleyebiliyorsunuz. Hangi coğrafyadan, hangi cinsiyetten, hangi yaş aralığından ve hatta hangi beğeni tarzına sahip insanların gelip sitenizi ziyaret ettiğini, hangi sayfada ne kadar kaldığını ve siteniz içinde nasıl dolaşma davranışı gösterdiğini kolaylıkla inceleyebiliyorsunuz.

Google Haritalar'a kaydınızı ücretsiz olarak yapıyoruz. Bunun için her yıl üyelik ücreti ödemeyin!

Sosyal ağlarda sitenizin çok hızlı bir şekilde beğenilip paylaşılması için sitenize AddThis kuruluyor.

Sitenize gelen ziyaretçileriniz ile anlık görüşme yapmak istiyorsanız, sitenize online chat sistemi kuruluyor.

İstediğiniz mail adreslerini açıp, ister gmail hesabınıza ister bilgisayarınızdaki outlook'a kurulumu yapılıyor.

Kurumsal Facebook hesabınızı oluşturuluyor. Ayrıca sosyal ağlarda kullanmanız için timeline (zaman tüneli) ve logolarınız, sizin için özenle hazırlanıyor.

gunerkan.com.tr, internet sitenizi kullanmayı öğreninceye kadar değil, sitenizden para kazanmayı öğretinceye kadar hizmet veriyor!

Sizde bu fiyatlara gunerkan.com.tr'den bir siteden fazlasını satın almış oluyorsunuz!

Aklınızdan geçen her ne varsa çekinmeden bize sorabilirsiniz ve bizden ücretsiz olarak teknik destek alabilirsiniz.

Emin olun ki doğru zamanda doğru yerdesiniz!

Pişman olmayacaksınız bizi onlara sorun -> referanslarımız..