Teknodoor Otomasyon Sistemleri

3923 Sokak No:5/A Karabağlar İzmir
0(545) 436-2301

[email protected]

Kalite ve güvencenin doğru adresi; Teknodoor..

Otomasyon sistemlerinde 10 yıllık tecrübemizle düzenli bir şekilde müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Otomasyon sistemlerinin yapılarınıza  bir defaya özel yapıldığını unutmamanız gerekmektedir. Bundan dolayı sektörün  En iyi ve En kaliteli marka ürünlerini sizlere sunuyoruz.

Amacımız kaliteli hizmet, üstün müşteri memnuniyetidir.

Ücretsiz keşif, doğru ölçüm, cazip fiyatlarlar ile kaliteli ve hızlı hizmet sunuyoruz.

Cazip fiyatı değil, kaliteli ürünü seçiniz!

Servis beklemek ve servis ücreti ödemek zorunda kalmayın. Servis birimlerimizin en sık gerçekleştirdiği servis motor değişimidir. Düşük güçte motor kullanımı manuel kullanımsız motorlar ile imalatta tutarları cazipleştirmektedir. Lütfen dikkat! Güncel olarak en düşük güçte motor değişimleri 400tl+KDV'leri bulmaktadır.

Pima Pencilere, doğramacılara, demircilere yaptırdığınız kepenkler panjurlar ve otomatik kapılar hazır kalite ve sağlamlıktan uzak ve montaj hataları ile yapılmaktadır. Otomatik kapı ve kepenk  bizim uzun yıllarımızı verdiğimiz mesleğimizdir.

Vizyonumuz

Otomasyon sistemlerinin yapılarınıza bir defaya özel yapıldığını bilmeniz gerekmektedir. Bu sebeple sektörün en iyi ve en kaliteli marka ürünlerini sizlere sunmaktayız.

Misyonumuz

Kaliteli hizmet, üstün müşteri memnuniyeti ve potansiyelidir.