Öztem Yapı

Osmangazi Mh 567/1 Sk No:3/A 35535, Bayraklı İzmir
0(232) 343-6332
0(232) 343-6332
0(532) 610-6217

[email protected]

Öztem Yapı A.Ş. 2013 yılında yıllarca iş dünyasının merkezinde bulunmuş Mahmut Temurtaş ve Ahmet Temurtaş birlikteliği ile İzmir Bayraklı'da kurulmuş olan Konsept İnşaat Projeleri şirketidir. Her iki ortakta 1996 yılından bu tarafa izmirde farklı proje ve taahütlere imza atmışlardır. Bu güç birliğinin getirdiği deneyim ve uzmanlıkla, kuruluşundan bu yana Öztem Yapı A.Ş. günü yakalayan çağdaş projeler geliştirmektedir.

Yaptığı her projede ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel değişimlerini yakından takip edip ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunarken, yaşam kalitesi standartlarını da yukarı çekmeye özen göstermektedir. Bu amaçla Öztem Yapı, şehrin merkezlerinde bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, deprem yönetmeliğine uygun, arazinin gerektirdiği inşaat tekniği göz önünde bulundurularak dayanıklı, güvenli ve çağdaş yaşam alanları geliştirmektedir.

Öztem Yapı İnşaat'ın faaliyetlerinin; ön projelendirme, tasarım ve şantiye aşamaları nitelikli teknik kadrosu tarafından kendi bünyesinde yürütülmektedir. Bu sayede proje süreçlerinde hızlı şekilde ilerleyerek müşterilerine eksiksiz anahtar teslim mekanlar sunmaktadır.

Yüzde 100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak projeleri söz verilen tarihlerden erken teslim edebilmek Öztem Yapı'nın öncelikli hedeflerinden biridir.