Mavi Tıbbi Medikal

Mevlana Mahallesi 1738 Sokak Bornova İzmir

[email protected]

HAKKIMIZDA

Mavi Tıbbi Malzemeler Limited Şirketi .... yılından bu yana medikal sektörün önde gelen isimlerinden biri olarak tıbbi sarf malzeme ve tıbbi cihaz alanında faaliyetlerini aktif bir şekilde sürdürmektedir.

Kurucumuz olan .......... ... yılı aşkın iş tecrübesi ve ileri görüşlü fikirleri, şirketimizi bulunduğumuz konuma taşımakla kalmamış, her geçen gün başarılarına bir yenisini eklemiştir.

Mavi Tıbbi Malzemeleri, yaklaşık 3000 farklı ürünün tanıtımını ve satışını yapmaktadır. Bununla birlikte daima ürün yelpazesine yenilerini ekleyip, yeniliği, teknolojiyi, kısacası geleceği yakalamıştır.

Mavi Tıbbi Malzemeler değişimin hep bir adım önünde giderek , çalışanlarına ve müşterilerine güven vermiş ve umut aşılamıştır. Siz değerli müşterilerimizin fikirlerini ciddiyetle gözden geçiren, taleplere her zaman nazik ve dürüst bir şekilde cevap veren, başarılı ve saygın bir kadroyla hedeflerine doğru ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ

Güncel bilgiler ışığında kendini daima geliştiren, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan stratejik danışman ortağınızdır.

MİSYONUMUZ

Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeterek, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli ile yaşam kalitenizi daima yükselten bir firma olmaktır. 

Sağlam ve güvenli adımlarla büyümeye devam eden firmamız, saygı ve dürüstlük çerçevesinde sizlere hizmet veriyor olmaktan gurur duymaktadır.