Üye kullanıcılarının seferihisarim.net ile iletişim'de kullanılmak üzere verdikleri bilgileri başkaları ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur.

Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz ya da web sitemizin bazı bölümlerine ulaşabilmeniz için kayıt olarak kullanıcı adı ve şifre ile şahsi ya da kurumsal bazı bilgilerinizi sistemimize girmeniz gerekmektedir.

Gizlilik politikası çerçevesinde seferihisarim.net Üye Kullanıcıları'nın kişisel bilgilerini korumayı taahhüt etmektedir. Gizlilik politikası kapsamında aşağıda belirlenen ilkelere uyulmaktadır.

  1. Üye Kullanıcı'ya ait kişisel bilgiler sadece gunerkan® çalışanları tarafından görülebilir.
  2. Üye Kullanıcı seferihisarim.net ile Üye Kullanıcı arasında iletişimin sağlanması için kullanılır. seferihisarim.net, Üye Kullanıcı'larına bilgilendirme amaçlı mail gönderimleri yapabilir 3.ncü şahıslara Üye e-postaları hiçbir gerekçe ile verilmez.
  3. Sitede yayınlanan ve yayınlanmayan bilgiler bilgi gönderme formlarında belirtilmiştir. Yayınlanmayacak kişisel bilgiler seferihisarim.net ile Üye Kullanıcı arasında iletişimin sağlanması haricinde yayınlanmaz üçüncü şahıslar ve/veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.
  4. Twitter ve facebook paylaşımları sitemiz ve Üyelerimiz tarafından gerçekleşebilir​.

Kişişel bilgilerinizi sakladığımız ortamı nasıl koruyoruz?

Kullanıcılarımızın hizmetlerimizden yararlanırken oluşan veri trafiğinin güvenliği iki temel bileşenle sağlanmaktadır. Şöyleki;

1. Authentication (Tanıma)

2. Data Protection (Bilginin bütünlüğü ve gizliliği)

Kredi Kartı Bilgilerinin Gizliliği

seferihisarim.net 'te reklamınızı tamamlamak için ödemeler kedi kartınıza ait bilgilerin doğrudan anlaşmalı olduğumuz ve SSL ile korunan bir ödeme sayfası üzerinden yapılmaktadır. gunerkan® hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerini sisteminde kayıtlı tutmaz.

Sorumluluğumuzun Sınırları

seferihisarim.net doğrudan ya da dolaylı olarak hiçbir garanti vermeden hizmet vermektedir. Kurumumuz hizmetin kullanımı nedeniyle doğrudan ya da dolaylı olarak oluşabilecek kar, zarar ya da gelir kayıplarından sorumlu tutulamaz.

Söz konusu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi aktarımında gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan, doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan gunerkan® hiçbir şekilde sorumlu değildir.